Любителям подорожей та нових вражень обов'язково потрібно відвідати Свірзький замок, адже з ним пов'язано безліч легенд, переказів, міфів і цікавих фактів.

Свірзький замок є унікальним пам'ятником архітектури, який знаходиться у Львівській області.
На території Свірзького замку знімали всім відомий фільм "Три мушкетери" та фрагменти для кількох французьких фільмів.

Донині, замок практично не змінився зовні, хоча зазнавав численні реставрації та ремонтні роботи.
На одному з фасадів Свірзького замку зберігся скульптурний грифон і кам'яні вази. Всередині замку залишилися елементи старовинної розкоші, такі як: ковані сходи, декоровані стелі, різьблені віконні рами.
Любителям старовини і містичних місць Свиржкий замок залишить безліч вражень.

Околиці замку нагадують Карпати, так як поряд з замком знаходяться дивовижні круті скелі, навколо замку знаходиться густий і неймовірно красивий ліс і чисте озеро.
Краса Свірзького замку захоплює дух, але найбільше вражають легенди, які ходять про замок. Місцеві жителі розповідають про те, що колись давно в замку жила молода і красива дівчина, яка закохалася в бусурманина. Дівчина була закохана і не стримавши таємницю, розкрила секрет, як можна пробратися в замок і легко захопити його. Бусурманин не поспішав одружитися на молодій дівчині і відразу після облоги замку наказав своїм воїнам скинути закохану дівчину зі скелі. Як стверджують місцеві жителі, привид дівчини досі не знайшов свій спокій і бродить по замку.
Існує й інша версія цієї легенди. Багато хто говорить, що дівчина була скинута в колодязь кіньми, які були заворожені першим коханим молодої дами.

Популярні новини зараз

Сердючка налякала "перетворенням у Данилка", ось які сліди лишає грим: "Нічого так не чекав"

Ольгу Фреймут у чорних окулярах засікли на могилі, уся в сльозах: "Моя хрещена..."

Повна, висока і з короткою стрижкою: українці оніміли від зовнішнього вигляду "Тіни Кароль"

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

Показати ще

Якщо вірити третый легенды про молоду дівчину, яка свідчить про те, що якийсь молодий хлопець полюбив дочку загарбників і впустив ворогів на територію замку. За цей вчинок його закопали живим у землю, не давши можливості попрощатися з молодою нареченою.

На території Свірзького замку знаходяться залишки старої оборонної вежі. Руїни виступають більше нагадуванням про минулу славу, ніж історичним артефактом.
Хто думає про те, як провести свої вільні і вихідні дні обов'язково відвідайте Свірзький замок.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що українські палаци відомі на весь світ своєю грандіозністю та величчю. Іноді навіть важко повірити, що тут дійсно жили люди, вели прийоми, пили чай на величезних терасах та мріяли про щасливе майбутнє.