Жителям різних регіонів України слід приготуватися до нічних заморозків, які триватимуть до 25 квітня включно.

Про це повідомили в Укргідрометцентрі.

23 квітня, у західних, північних та більшості центральних регіонів всюди, а на решті території - місцями, очікуються заморозки 0...-3°C.

24 квітня по всій Україні, крім східних і більшості південних областей, також можуть бути заморозки 0...-5°C.

Аналогічна температура очікується і 25 квітня по всій території країни, за винятком крайнього півдня.

Популярні новини зараз
Жодних розводів на вікнах: простий трюк, який використовують автомеханіки (а господині про нього майже не знають) Все дорожчає і тарифи мають зростати: комунальники б'ють на сполох Нові правила для учнів: хто контролюватиме відвідування в школі По 8000 грн протягом пів року: держава виплачуватиме компенсацію і за що
Показати ще

По Київській області 23-25 квітня також пройдуть нічні заморозки - 0...-5°C.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua" раніше, станом на ранок 22 квітня, в Україні дві сотні міст і сіл залишалися без світла через негоду.