Від правильної техніки ранкового вмивання залежить наскільки довше наша шкіра може зберегти свою молодість. Велика ймовірність того, що ми не правильно вмиваємось і таким чином піддаємо нашу шкіру стресу.

Правильна техніка допоможе зберегти молодість як можна довше.

Правильна температура
Гаряча вода розкриває пори, а холодна дає зворотний ефект. Гаряча вода змиває з шкіри природний шар жиру, що несприятливо позначається на структурі. Необхідно вмиватися теплою водою, щоб наші пори і сальні залози нормально функціонували.

Натираємо дочиста
Дерматологи рекомендують вмиватися два рази в день, витирати обличчя протягом хвилини від лоба вниз, щоб позбавити шкіру від бактерій. Така техніка витирання викликає прилив колагену, головного компонента з'єднувальних зв'язків в організмі. Колаген відповідає за пружність шкіри, що робить її сяючою.

Відновлюємо баланс
Природа подбала про те, щоб наша шкіра мала стабільну кислотність. Коли ми використовуємо звичайне мило для вмивання, яке в основному містить луг, pH може порушиться. Щоб відновити баланс, використовуйте після вмивання м'який тонік без спирту з альфа-оксикислотами.

Тренуйтеся
На нашому обличчі знаходиться 57 м'язів, які потребують постійного тренування. З часом на обличчі з'являються дрібні зморшки в області куточків губ і очей. Від них можна позбутися, дотримуючись кількох правил і технік. Подивіться вгору, потім пріщурьтесь. Цю вправу необхідно виконати шість разів . Однозначно це найлегше тренування, яке існує в житті.

Масаж
Вмиваючись, робіть легкий масаж. Виконуйте підтягуючі рухи, спрямовані вгору.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що косметичні засоби забивають наші пори. Тональний крем або тонкий шар пудри, все одно не дає можливості шкірі повноцінно дихати. Велику частину часу ми знаходимося на роботі при цьому в самого ранку наносимо різну косметику на шкіру обличчя. Коли ми лінуємося вмиватися перед сном, ми забираємо у шкіри можливість дихати. Звідси настає старіння шкіри, втрата пружності та природного кольору.