Головний тренер Ювентуса Массіміліано Аллегрі прокоментував розгромну перемогу його команди над Барселоною (3:0) в першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів:

"Повинен привітати хлопців, але попереду ще один матч. У Барселони були хороші моменти у другому таймі, але в матчах з таким суперником надавати можливості - нормально. Думаю, ми зробили важливий крок на шляху до досягнення нашої мети - виходу в фінал.

Дібала видав приголомшливий матч, але хвалити одного гравця було б нешанобливо по відношенню до інших, адже всі зіграли чудово. Ми забили три м'ячі, але важливо і те, що не пропустили" - цитує коуча офіційний сайт УЄФА.

Раніше інформаційний портал Знай.ua публікував короткий відеоогляд матчу Ювентус - Барселона.