Треноване тіло краще протидіє раку

поділитись
Фізичні навантаження допоможуть не тільки скинути зайву вагу, але і запобігти розвиток смертельного захворювання

Вчені з відомого Центру дослідження раку Ф. Хатчінсона стверджують, що схуднення знижує ризик розвитку смертельно небезпечних ракових захворювань.
Спалювання жиру, втрата зайвих калорій сприяє зниженню кількості білків, які відіграють велику роль у розвитку судин.

Білки не представляють ніякої загрози для організму, але вони забезпечують сприятливе середовище для розвитку ракових клітин, їх проживання і розмноження в організмі.

Вчені провели експерименти, де вдалося з'ясувати, що в процесі інтенсивного спалювання калорій знижувався рівень білків в організмі. Виконуючи фізичні навантаження та дотримання дієти для спалювання жиру можна убезпечити себе від раку простати, грудей, шлунку. Люди, які постійно виконують тренування таким чином знижують ризик прояву раку на 20 відсотків.

Вчені говорять про те, що однієї дієти мало, щоб знизити вагу і позбутися від жиру. На їх думку, необхідно постійно займатися спортом, вранці робити зарядку, необхідно максимально робити все, щоб позбавитися від жирових клітин біля внутрішніх органів.

Таким чином, можна убезпечити себе від смертельного захворювання.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що вчені навчилися прогнозувати розвитку раку за допомогою обчислювального методу. Цей метод, на їхню думку, дозволить краще зрозуміти причини, що стимулюють розвиток хвороби. Так дослідники зможуть знайти ефективні способи лікування раку.

Автор матеріалу: 
Наталья Лошакова
Теги: 
рак, захворювання, спорт, здоров'я, організм
Чорнобильська АЕС стала символом найбільшої техногенної катастрофи
0
0
00:10 26.04.2018
Велика частина мандрівників здійснює пересадку
0
0
23:57 25.04.2018
Незабаром по ньому вже можна буде їздити
0
0
23:21 25.04.2018
Це в минулому тут було страшно і небезпечно, а тепер туристи масово відвідують зону відчуження
0
0
22:06 25.04.2018