Гравця бразильського клубу Сапукайенсі, який виступає у третьому дивізіоні штата Ріу-Гранді-ду-Сул Марлана Натанаела заарештували та вивели зі стадіону під час поєдинку з командою Фарроупілья.

Як повідомляє Globo Esporte, поліція під час матчу арештувала 21-річного гравця. Мовляв, що він звинувачується у викраденні людей з метою викупу, крадіжках та вимаганнях.

Сам футболіст заперечує свою провину. В свою чергу керівництво клубу пообіцяло слідкувати за ситуацією навколо інциденту, а також перевірити своїх гравців, аби у майбутньому подібні ситуації не повторювались.

Як вже повідомляв портал Знай.ua, чарівна фізіотерапевт футбольного клубу зачаровує своїми чудовими формами.

Популярні новини зараз
Ризик вручення повісток - мінімальний: чоловікам назвали "найбезпечніші" години, коли ТЦК не проводить рейди Гороскоп на сьогодні 7 січня: перевірки Овнів, хаос Дів та тиск на Козерогів Як підвищити пенсію на 3000 грн: проста формула врятує від голодної старості Електроенергія по 15 грн за кВт: українців попередили
Показати ще