Сьогодні вранці, 31 березня, в Маріуполі підірвали машину, в якій знаходився водій.

Як повідомляє прес-служба поліції Донецької області, трагедія сталася на перетині вулиці Кафайської і проспекту Металургів у Центральному районі міста о 8:35.

У момент трагедії в салоні авто знаходився тільки водій. Чоловік загинув на місці. Правоохоронні органи встановили, що загиблий - полковник Служби безпеки. "СБУ зробить все, щоб знайти і покарати винних. Борги ми віддаємо швидко. Родина нашого співробітника отримає повну підтримку. Ми не залишаємо своїх у біді", - цитує прес-служба главу відомства Василя Грицака.

Зараз поліція оточила район, на місці події працюють вибухотехніки, криміналісти, слідчо-оперативна група, рятувальники та представники обласного главку.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що 30 березня в Москві на машинобудівному заводі стався вибух: двоє людей загинуло. У мережі з'явилося відео з місця події.

Популярні новини зараз
В школах пропонують запровадити нові правила: за що суворо каратимуть В українців перевірять житло – прийдуть додому Життя без графіків: в яких областях не вимикатимуть світло та чому Пенсію можна законно збільшити: про який трюк не розповідають пенсіонерам
Показати ще