Президент Ніцци Жан-П'єр Рів'єр розповів про переговори з Динамо з приводу марокканського футболіста Юнеса Беланда.

- Ми задоволені його грою і ведемо переговори з Динамо щодо викупу його контракту. Однак, думаю, нам буде важко здійснити трансфер. Ми готові запропонувати певну суму, але наші фінансові можливості не безмежні, - наводить слова Рів'єра RMC.

Французи хотіли би викупити у киян орендованого півзахисника, але не можуть заплатити необхідні дев'ять млн євро, прописані в контракті. Знижувати суму керівництво Динамо не погодилося, тому Ніцца запропонувала новий варіант - три платежу по три млн євро. Цей варіант теж не викликав особливого інтересу у киян, які, як і раніше, відмовляються йти на поступки.

Рішення про трансфер гравця Ніцца повинна прийняти до 31 травня - це крайній термін, що дозволяє їм викупити футболіста. При цьому стверджується, що сам Юнес вже домовився з Ніццою про умови особистого контракту і очікує прогресу в переговорах між клубами.

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, голи екс-динамівця просувають китайський клуб у Кубку країни.

Популярні новини зараз
У "Резерв+" з'явилась "мітка ухилянта": як виправити свої взаємовідносини з ТЦК Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція Українців накриють масштабні перевірки у липні: нові правила варто знати, аби не втратити виплати Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт
Показати ще