У матчі фаворитів чоловічої Суперліги з гандболу Мотор переміг головного конкурента - ЗТР (36:24).

На старті команда Миколи Степанця вела з різницею у сім очок, але гандболістам ЗТР під кінець першого тайму вдалось скоротити відставання до двох голів (16:18), але після перерви перевага Мотора стала беззаперечною.

Чинний чемпіон наблизився до п’ятого титулу поспіль, інформує офіційний сайт Федерації гандболу України.

Мотор виграв усі матчі чемпіонату, натомість у ЗТР уже шість втрачених очок. Вирішальним має стати наступний матч лідерів турнірної таблиці - Мотор і ЗТР зустрінуться між собою 14 квітня.

Серію до двох перемог за золото буде призначено, якщо між першою та другою командами у турнірній таблиці буде різниця менше 6 очок.