У мережі опублікували фото, на якому видно, що кінь, який є частиною пам’ятника Щорсу на бульварі Тараса Шевченка, залишився без ноги. Автор знімку – користувач Facebook, котрий і зафіксував цей момент.

У Київській міськраді Щорса збираються перенести в Музей тоталітарної пропаганди СРСР, але коли це буде зроблено, поки що невідомо.

[[{"fid":"175743","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"701","width":"526","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]

Раніше Український інститут національної пам'яті опублікував список пам’ятників та пам’ятних знаків столиці, які збираються демонтувати в рамках декомунізації. Усього їх у переліку 105: 12 скульптур вождя світового пролетаріату Володимира Леніна, меморіальні дошки Розі Люксембург, Ернсту Тельману та Вільгельму Піку, а також, можливо, пам'ятник на Арсенальній площі, присвячений робітникам заводу "Арсенал".

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", на Луганщині військові на виконання закону про декомунізацію перетворили Леніна на Тараса Шевченка за допомогою цементу та фарби.

Популярні новини зараз
Крутимо стрілочки вже цієї ночі: Україна переходить на літній час Астероїд розміром з Біг-Бен пролетить повз Землю вже у вихідні: у NASA його помітили нещодавно і турбуються Березневий парад планет принесе українцям спад сил, депресію та дратівливість: коли чекати Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців
Показати ще