У неділю 2 квітня в Українському культурному центрі Лос-Анджелеса пройшов щорічний фестиваль «Писанка». Це одна з найяскравіших подій у житті української діаспори Лос-Анджелеса.

В рамках фестивалю пройшов ярмарок українських сувенірів, картин, хенд-мейд продукції, зробленої руками місцевих майстрів з української діаспори і привезених з України. Зібрані від продажу кошти підуть на допомогу українським солдатам і реабілітацію поранених, які зараз знаходяться на лікуванні в США.

Більше двох годин тривав концерт, на якому виступали починаючі виконавці і визнані артисти. В репертуарі були народні танці, українські пісні та класичні твори.

Всі бажаючі могли навчитися самі розмальовувати писанки на майстер-класах.

Організатори фестивалю пригощали всіх гостей стравами української кухні. За ними вишикувалася величезна черга.

Популярні новини зараз

Влад Яма з дружиною знову стали батьками: милі кадри з маленьким янголом

Зеленська у день народження чоловіка показала несподіване фото: "Коханий"

Нова кохана колишнього Ані Лорак показала їхнє сімейне щастя - двоє "діток"

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Показати ще

Фотографії з заходу розмістила на своїй Facebook-сторінці церква Святого Володимира. Це перша українська православна церква Каліфорнії. Заснована вона була майже сто років тому вихідцями з України, що рятувалися від більшовицького терору. Розташовується Saint Volodymyr Church на Мелроуз авеню, в історичному районі Лос-Анджелеса, що примикає до Голлівуду. Там же неподалік знаходиться Український культурний центр. Українська громада Лос-Анджелеса налічує 34 тисячі осіб.