В Міністерстві культури України відреагували на витівку співака Івана Дорна у Москві й назвали таку поведінку неприпустимою.

"Мені шкода, що Іван Дорн так прокоментував. У нього різна може бути позиція його особиста, в тому сенсі допомагає він чи не допомагає (АТО - ред.), але говорити про сварку так, як тут у нас нічого не відбувається - це негідно… Людина, яка тут, яка знає весь процес, - мені дійсно прикро, я можу говорити про те, що це неприпустимо, це образливо", - зазначив Нищук.

За словами міністра культури Євгена Нищука, все що в Мінкульті можуть, то це лише морально осудити, юридичного впливу на співака, на жаль не мають.

"Він не перебуває в якому державному закладі чи установі культури, де ми якось маємо можливість на нього вплинути ... Юридично ми ніяк не можемо на нього вплинути", - додав міністр.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", Іван Дорн, перебуваючи у РФ з концертом, зі сцени заявив, що між українцями і росіянами "немає нічого, крім дружби", і попросив публіку передати привіт столиці України.

Популярні новини зараз

Погода зжалиться над українцями перед опалювальним сезоном, синоптик Діденко обрадувала прогнозом: в яких регіонах буде сухо і сонячно

Українські пенсії скоротяться на десять відсотків: у Мінсоцполітики зробили заяву

Українцям розповіли лайфхак, як заощадити на комуналці: "Вистачає на зимовий період"

В'ячеслав Узєлков розповів як бив колишню дружину Боржемську: "Марині відійшло"

Показати ще