Сьогодні, 25 квітня, Україна презентує на засіданні Комісії НАТО Річну національну програму співпраці.

Про це повідомляє "Укрінформ".

Віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе представить українську делегацію. Програму затвердив президент Петро Порошенко.

24 квітня стартувала фотовиставка "Діти війни" в штаб-квартирі НАТО. Її присвятили українським дітям, які постраждали від агресивних дій Росії.


Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", 5 квітня заступник голови Парламентської асамблеї НАТО Раса Юнкевичене заявила, що на Донбасі може загостритися ситуація в будь-який час. Якщо Україна буде самостійно протистояти Росії, Альянс може її втратити.

Популярні новини зараз
Не втратьте гроші: банк попередив всіх українців, хто встановив "Мобільний Ощад" Киян закликали виїжджати з міста: ситуація критична Українців почали переводитит на шестиденний робочий тиждень: хто більше працюватиме Пенсії перерахують тричі: коли літнім українцям сподіватись на підвищення
Показати ще