Українська дзюдоїстка Анастасія Турчин виграла золоту медаль в категорії понад 78 кг на престижному турнірі, який пройшов у Тбілісі (Грузія).

У фінальній сутичці українці протистояла суперниця з Франції Саме Хаве Камара. Вирішальний кидок Турчин провела за 15 секунд до завершення бою.

Крім Турчин, в третій день Гран-прі в Тбілісі на п'єдестал піднялися ще два дзюдоїста з України. Станіслав Бондаренко не зумів здолати грузина Адама Окруашвілі в фіналі і залишився лише зі сріблом, а Світлана Яремка пройшла до кінця у втішних сутичках і завоювала бронзу.

У медальному заліку турніру Україна з чотирма нагородами посіла четверте місце.

Як повідомляв інформаційний портал Знай.ua, в перший день Гран-прі в Тбілісі Марина Черняк виборола срібло в категорії до 48 кг.