Російські окупанти сильно занепокоїлися після того, як українські телеканали розширили свою мережу мовлення на територію анексованого Криму.

Про це повідомляють російські ЗМІ, посилаючись на заяву представника "кримського уряду" Заура Смірнова. Мовлення українських телеканалів на анексовані території розцінили як диверсію.

"Українська влада продовжує вести інформаційну війну проти Криму. Це інформаційна диверсія, в якій застосовані нові цифрові технології", - поскаржився Смирнов.

Він розповів, що жителі півострова можуть нібито вільно дивитися українські програми і для цього їм необхідно всього лише встановити супутникове обладнання або скористатися трансляціями в інтернеті.

"Однак вони (українські телеканали - ред.) не користуються попитом. Спроби дискредитувати російську і кримську владу не приносить ніяких результатів, на тлі реальних перетворень і розвитку півострова", - стверджує поплічник окупантів.

Популярні новини зараз

З ким проводить час Святослав Вакарчук з "Океан Ельзи" після розставання з Лялею: помічники артиста все пояснили

Настя Каменських в бікіні показала, з ким розважалася в Мексиці, поки Потап був вдома

Пономарьов з гумором підтримав новоспеченого татуся Віктора Павліка: "Пашка, вітаю!"

Дружина Віктора Павлiка Катерина Репяхова поділилася першим фото малюка: "Весь світ зупинився"

Показати ще

У селі Чонгар Херсонської області 17 березня запустили в роботу телевежу. Її сигнал може повністю покрити територію анексованого Криму.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, з окупованих регіонів Донбасу стали частіше проникати фальшиві долари. Правоохоронці виявили цілу мережу розповсюджувачів такої валюти в Черкаській області.