У канадському Торонто завершився етап Світової серії з синхронного плавання.

В останній день змагань українські спортсменки тріумфували у фіналі довільної програми серед команд, показавши результат - 92,6333 бала.

Дивіться також відео виступу синхроністок (номер збірної України починається з 36:57)

Таким чином, в Торонто збірна України виграли всі шість видів, в яких брала участь: Анна Волошина перемогла в технічній і довільних програмах солісток, дует Волошина-Яхно виграли технічну і довільну програми пар, а в змаганнях команд також два золота дісталося Україні.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.ua повідомляв, що українки завоювали ще два перших місця на змаганнях з синхронного плавання в Канаді.

Популярні новини зараз
Пенсія зросте майже до 13 тисяч гривень: кого зачепить підвищення з березня Нові тарифи та додаткова абонплата: комунальні платіжки зміняться ПФУ нараховує борги пенсіонерам: кого зобов'яжуть повернути виплати Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще

Фото: Getty Images