У неділю, 2 квітня, в матчі 29-го туру чемпіонату Іспанії Гранада зустрічається з Барселоною. Початок - о 21:45. В основі Гранади вперше з 13-го лютого вийшов український легіонер Артем Кравець. У Барси через дискваліфікацію відсутній Ліонель Мессі.

А так стартові склади виглядають повністю:

Барселона: тер Штеген, Роберто, Маскерано, Матьє, Альба, Ракітіч, Бускетс, Гомес, Рафінья, Суарес, Неймар.

Гранада: Очоа, Фулькьє, Соньє, Ломбан, Сільва, Ернандес, Перейра, Уче, Ангбан, Мубарак, Кравець.

Нагадаємо, раніше портал Знай.uа повідомляв, що гол українця допоміг бельгійському Сент-Трюйдену крупно здолати суперника.

Популярні новини зараз
Які спеціалісти будуть затребувані у Німеччині у 2026 році Пенсіонерам дали 10 днів: про які зміни потрібно повідомити Податкова готує штрафи українцям за кордоном: кого перевірять першим Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще