Український тенісист Сергій Стаховський успішно стартував у кваліфікаційному турнірі Мастерса в Майамі.

У непростому трьохсетовому поєдинку друга ракетка України здолав латвійця Ернеста Гулбіса. Першу партію на тай-брейку взяв Гулбіс, після чого українець виграв у двох наступних, не залишивши супернику жодного шансу в вирішальному сеті - 6:0.

Ернест Гулбіс (Латвія) - Сергій Стаховський (Україна, 16) - 7:6 (3), 4:6, 0:6

У фіналі кваліфікацій Сергія чекає матч з представником Молдови Раду Албота.

На жаль, не змогла подолати перший раунд кваліфікації на цьому ж турнірі українська тенісистка Катерина Козлова, яка поступилася Франчесці Скьявоне.

Популярні новини зараз
В українських школах продовжили зимові канікули: де діти відпочиватимуть довше ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні Зимові канікули можуть подовжити: коли школярі підуть відпочивати і на скільки Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні
Показати ще

Як повідомляв інформаційний портал Знай.ua, Сергій Стаховський втратив одну позицію в оновленому рейтингу ATP.