Українським ув’язненим дозволили без обмежень користуватися телефонами та інтернетом. Для цього Міністерство юстиції планує встановити у колоніях таксофони та інтернет-термінали, через які в’язні зможуть спілкуватися з рідними.

Нову програму, яка отримала назву "Вільний телефон" проведуть у рамках реформи пенітенціарної системи, - передає "24 канал".

Систему вже протестували у Бориспільській колонії. Тепер, крім дзвінків та спілкування по Skype з рідними та друзями, ув’язнені навіть мають змогу поскаржитися міністерству на адміністрацію колонії.

Зазначається, що програмне забезпечення інтренет-терміналів пропонує широкий спектр послуг. Проте доступу до соціальних мереж не буде.

Раніше в’язні могли зателефонувати чотири рази на рік, попередньо подавши заявку на послугу.

Популярні новини зараз
Вік не захистить: ТЦК шукають спеціалістів серед пенсіонерів - кого заберуть в першу чергу З травня 2025 року Плутон почав задкувати: як ретроградна планета торкнеться чотирьох знаків Зодіаку Дорого і принизливо: експерти назвали, скільки збитків завдають державі ТЦК Пекельне літо: на Україну чекає нова хвиля аномальної спеки, прогноз погоди лякає
Показати ще

Усі дзвінки чи вихід в інтернет контролюватимуться та прослуховуватимуться відповідними службами.

Профінансує проект україно-ізраїльська компанія, яка обіцяє доступні тарифи на послуги.

Портал "Знай.ua" раніше писав, як захистити свої дані та не стати жертвою злому інтернет-злочинців.