Білоруські спецслужби затримали українську журналістку та ще понад десять людей. Їх тримають в автобусі та не випускають на вулицю, нічого не пояснюючи.

Про це на своїй сторінці написала українська журналістка видання "Новое Время" Христина Бердинських.

"Мінськ. Вул. Фабрициуса, 4. Сюди прийшли родичі принести передачі затриманим. Приїхав наряд міліції. Кажуть, надійшло повідомлення про злочин. Переписали особисті дані 13 осіб. Мої в тому числі. Я акредитована і працюю офіційно в Мінську. Нікого не випускають", - написала журналістка.

Також Христина зазначила, що мала всі необхідні документи і працювала офіційно.

Крім неї ще 12 осіб затримали та відвезли до райвідділку. Жодних коментарів стосовно таких дій правоохоронці не дають, нічого нікому не пояснюють.

Популярні новини зараз
"Київстар" з кінця травня працюватиме по-новому Мобілізують з інвалідністю вже у травні: ці чоловіки під прицілом ТЦК 1297 гривень доплати до пенсії: хто має на це право та як оформити На картку знову прийде 6500 грн: уряд готує нові виплати перед зимою
Показати ще

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", Росія обмежила для ряду білоруських підприємств імпорт твердих сирів, які не пройшли контролю якості в РФ.