Ситуація на Донбасі вкрай нестабільна. Загострення може ропочатися в будь-який момент.

Про це в інтерв'ю одному з українських ЗМІ повідомив перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуг.

За його словами, існує великий ризик того, що стан справ погіршиться.

"Усі необхідні для ескалації насильства елементи наявні", - додав він.

Як уточнив Хуг, сторони знаходяться дуже близько одна до одної, у них є важке озброєння, вони добре підготувалися і знаходяться в режимі боєготовності постійно.

Популярні новини зараз
Останні копійки відберуть: Ощадбанк змінив правила зняття готівки для пенсіонерів Польща штрафуватиме українців за дітей Дитячі садочки змінюють формат: про дітей піклуватимуться по-новому "Ощадбанк" попередив про масштабне нововведення
Показати ще

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua" раніше, в ОБСЄ повідомили про тривожну тенденцію на Донбасі: в останні дні кількість порушень режиму припинення вогню зросла в рази.

У звіті ОБСЄ за 13 квітня йдеться про 750 вибухів та інші факти порушення режиму тиші.