З неділі, 7 травня, українці можуть користуватися електронними квитками у міському громадському транспорті.

Згідно закону України від 17 січня про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду, нова система дасть громадянам можливість швидкої та зручної оплати за проїзд у транспорті різних форм власності.

За словами авторів законопроекту, система має ряд економічних переваг, зокрема можна буде побачити реальну картину обігу коштів на усіх маршрутах, та в результаті оцінити обумовленість вартості проїзду.

Крім того, система передбачає скорочення часу затримки на зупинках, оскільки водіям тепер не доведеться зайвий раз відволікатися, щоб зібрати у пасажирів оплату.

Система також забезпечує право пільговим категоріям населення на безкоштовний проїзд, а дотримання перевізниками цих норм буде відображено в електронній системі.

Популярні новини зараз

Настя Каменських загіпнотизувала формами в "дірявих" колготах: "Ідеальна фігура"

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Проте чи запрацює єдиний електронний квиток у всіх містах країни, це вирішить місцева влада. Закон передбачає місцевим органам управління самостійно визначати, чи вводити нову систему в місті, чи ні.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", в Мінінфраструктурі повідомили, що електронний квиток буде актуальним для електричок "Укрзалізниці".