В умовах тривалого протистояння на Донбасі та постійних провокацій проросійських найманців одним із кращих в арсеналі ЗСУ вважається морська піхота.

Відповідний ролик опублікований на каналі Military Division в YouTube.

Пріоритетним завданням для ВМС України являється берегова оборона. Саме ці підрозділи частіше за все беруть участь у складних спецопераціях – бортових, земноводних, амфібій-парашутних, а іноді й в одиночних.

Під їхнім пильним контролем знаходяться острови, бази флоту, аеродромів, а також інші ворожі об'єкти.

Нерідко морські піхотинці захищають стратегічно важливі ділянки берега та слідкують за безпекою, щоб запобігти провокаціям противника.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 25 червня: Галкіна побили, Полякова зганьбилася, окупант похвалився награбованим, а Сасанчин отримав ляпаса На Максима Галкіна напали під час виступу через жарти про росію: артист показав обличчя в гематомах Наталя Могилевська примусила фанатів нервувати: співачку ледь не збив потяг в тунелі метро "Перестаньте виправдовуватись": шанувальниця дала пораду акторці Ользі Сумській
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що волонтерів вразила мужність українських військових, які провели блискучу операцію в районі Авдіївської промислової зони, що являється однією з найбільш гарячих точок на передовій.