У середу, 19 квітня, у столиці сталася серйозна дорожньо-транспортна пригода.

Відповідні знімки опублікували на сторінці спільноти "dtp.kiev.ua" у соціальній мережі "Вконтакте".

"ДТП у Києві на Кайсарова: поламалася "Газель"... Навпіл..." - підписав фотографії автор публікації.

На кадрах видно, що автомобіль практично розвалився на дві частини. Користувачі мережі з гумором підійшли до даної ситуації і заявили, що швидше за все "Газель" просто "втомилася".

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", одразу три автомобілі зіткнулися на столичних Кардачах. У результаті утворився величезний затор.

Популярні новини зараз
ПриватБанк змінив ліміти на видачу готівки: яку суму можна зняти Школярам скасували традиційні іспити: як проходитиме вступна кампанія "Анти-ТЦК у шкарпетці": в Україні почали торгувати новими гаджетами для "бусифікованих" Соцвиплати перетворяться на борг: кого змусять повернути гроші
Показати ще