Нову версію операційної системи Windows 10 Creators Update розмістила компанія Microsoft. Незважаючи на те, що офіційного представлення ще не було, її вже можна завантажити.

Про це повідомляє NeoWin.

За інформацією порталу, ISO-образи збірки під номером 15063 можна скачати після виходу оновлення для учасників програми Insider. Щоб встановити Creators Update, достатньо скачати ISO-файл необхідної версії системи, змонтувати образ диска через провідник Windows 10 і запустити setup.exe.

У новій версії ОС основний акцент зроблений на можливості створення та перегляду 3D-контенту. Чимало системних програм отримають додаткові функції, пов'язані з 3D і віртуальною реальністю, в тому числі браузер Microsoft Edge

На думку експертів, 15063 є фінальною збіркою великого оновлення Windows. На такі висновки їх наштовхнула відсутність в "Інформації про систему" помітки про те, що це тестова версія ОС. Якщо вірити чуткам, для всіх користувачів вона буде доступна вже 11 квітня, а от офіційна дата релізу невідома поки що.

Популярні новини зараз

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

Ірина Білик відправила молодшого сина до свого батька Аслана Ахмадова: відриваються на повну

У фіналістки Холостяка Юлі "Зайки" трапилися неприємності перед весіллям: "За півгодини до..."

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", компанія Google розпочала роботу над додатком, який дозволить кільком людям одночасно редагувати фотографії.