Путін пропонував купити лояльність сепаратистів

поділитись

Під час минулорічних переговорів з Ангелою Меркель на саміті G20 Володимир Путін пропонував Заходу схилити українську владу до фінансування сепаратистів, як це Росія робить у Чечні.

"Відносини Києва з "сепаратистами" повинні бути такі ж, як у Москви з Чечнею – їх потрібно купувати автономією і грошима", - заявив Путін під час переговорів з Ангелою Меркель на саміті Великої 20-ки у Брисбені в середині листопада 2014 року. Про це розповіли журналісти британської газети Financial Times, які почали публікувати закулісні подробиці переговорів європейських лідерів із Володимиром Путіним щодо ситуації в Україні.

"Володимир Путін – майстер дестабілізації. Чорний пояс з дзюдо, він є експертом відповідно супротивників з рівноваги. Він чергує дружні жести і грізний погляд. Протягом усієї кризи в Україні, він створив найбільш серйозну загрозу для безпеки в Європі з кінця холодної війни. Пан Путін досяг успіху в заплутуванні західних лідерів. Вони знають, що він хоче відновити вплив Росії й утримати Україну в рамках своєю орбіти. Але геть не розуміють, як він збирається домогтися своїх цілей", - йдеться у статті.

Саме криза у Україні стала межею у стосунках між Меркель та Путіним. Канцлер почала жалітися іншим європейським лідерам на те, що "Путін бреше". Відмовки російського лідера, що російські війська брали безпосередню участь у захопленні Криму і в Східній Україні стали несподіванкою для канцлера.

"На публіці Меркель не стала говорити про брехню Путіна, але в приватному порядку з усіма іншими лідерами вона постійно казала: "Він бреше", - цитує власні джерела видання.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
На світовому ринку відновився інтерес інвесторів до країн з економіками, що розвиваються
0
0
19:10 15.12.2017
Вже з 1 січня зміни можуть запрацювати
0
0
18:24 15.12.2017
На жаль, ціла низка головних вимог, які прописані у реформі, досі не виконуються
0
0
17:55 15.12.2017
Здатність об'єднатися завжди працює на результат
0
0
16:04 15.12.2017
Інститут особливо виділив найбільш медійно прогресуючих політиків минулого місяця
0
0
12:32 15.12.2017