Компанія Xiaomi представила 19 квітня свій новий флагман Mi 6. Смартфон викликав чималий інтерес завдяки цікавому дизайну і флагманським характеристиками: топовий процесор Qualcomm Snapdragon 835, 6 Гб оперативної пам'яті, батарея на 3350 мАч, сканер відбитків пальців і USB Type-C.

Xiaomi Mi 6 також отримав подвійну камеру з двома 12-Мп сенсорами. Принцип роботи камери в Mi 6 аналогічний роботі камери iPhone 7 Plus: ширококутна камера + телефото камера з подвійним оптичним зумом. В Xiaomi Mi 6 присутній і портретний режим, який ми бачили в iPhone 7 Plus.

Канал ZEALER China представив у своєму огляді коротке порівняння камери Xiaomi Mi 6 з iPhone 7 Plus. За результатами цього тесту Xiaomi Mi 6 вдалося випередити iPhone 7 Plus з якістю фотографій.

Кадри у Xiaomi Mi 6 виходять більш яскравими і насиченими (Xiaomi Mi 6 зліва, iPhone 7 Plus праворуч):

Але самим цікавим і несподіваним у цьому порівнянні є якість знімків в портретному режимі, який додає розмиття заднього плану. Тут, схоже, Xiaomi вдалося зробити у Mi 6 більш точний алгоритм, ніж у iPhone 7 Plus.

Популярні новини зараз
Незабаром почнеться справжнє пекло: астролог попередила мешканців 7 міст про небезпеку "Авдіївка – лише початок": командир штурмовиків попередив всіх, хто сподівається перечекати Пенсіонерам дали термін до 31 березня, інакше не буде виплат Нові тарифи з 1 березня: українців попередили про подорожчання проїзду у тролейбусах
Показати ще

Xiaomi Mi 6 краще розпізнав дрібні контури волосся, ніж iPhone 7 Plus

iPhone 7 Plus перетворив в портретному режимі голки кактуса в кашу, тоді як Xiaomi Mi 6 пропрацював їх досить непогано:

Дивись також повний огляд Xiaomi Mi 6: