Заморожені продукти мають корисні властивості

поділитись
Іноді не вистачає часу для того, щоб вести домашнє господарство. Сучасні жінки мають безліч турбот, але сім'ю ніяк не залишиш голодною. Заморожені продукти насправді прийшли на допомогу сучасним господиням.

Іноді не вистачає часу для того, щоб вести домашнє господарство. Сучасні жінки мають безліч турбот, але сім'ю ніяк не залишиш голодною. Заморожені продукти насправді прийшли на допомогу сучасним господиням.

Будь-який вид фруктів, овочів можна заготовити заздалегідь і при готуванні, вони не вимагають розморожування. Заморожені продукти можна придбати в магазині або заготовити самим. Яскраві упаковки різноманітних продуктів ваблять будь-якого покупця. Але не кожен замислюється про користь і шкоду даного виду продуктів. Перед тим як приготувати смачну страву, ми замислюємося про її користь і збереження корисних речовин.

Фахівці вважають, що заморожені продукти зберігають багато вітамінів. Адже проміжок часу між тим, коли овочі були зібрані і до заморозки максимально скорочено. Це і допомагає залишитися в овочах більшості вітамінів, але все ж деякі корисні властивості зникають при заморожуванні продуктів.
Виявляється, що низькій температурі вітаміни мають властивість окислюватися. Тому страва з продуктів, які заморожені вже не так корисно як у свіжому вигляді. Але це можна виправити. Щоб максимально отримати безліч вітамінів з заморожених продуктів, наприклад, в один вид овочів можна додати інші. При заморожуванні продуктів, найбільше втрачається вітамін С. В капусті, броколі, перець, зеленому горошку містять великий відсоток вітаміну С. В інших овочах, при заморожуванні теж втрачаються вітаміни, але не так сильно як відбувається з вітаміном С. Тому лікарі і дієтологи рекомендують харчуватися не тільки замороженими продуктами, але і чергувати їх зі свіжими.

При виборі заморожених продуктів у магазині уважно дивіться на упаковку, зовнішній вигляд самого продукту. Якщо продукти злиплися, це може означати, що вони вже були розморожені і заморожені повторно. Від подібних продуктів краще відмовитися. Особливо потрапляють під сумніви вагові заморожені продукти, так як ми не бачимо ніяких дат і терміну придатності зберігання продукту.

Коли ви збираєтеся приготувати заморожені продукти, їх необхідно промити в теплій воді. Це допоможе зберегти максимальну кількість вітамінів.

Про шкоду фаст-фуду або напівфабрикату знають всі, тому навіть не варто розбирати питання користі цієї їжі після заморозки. А якщо ви все ж збираєтеся заготовляти овочі і фрукти в холодильну морозилку, не варто їх зберігати довгий час. Робіть заготовки в невеликих кількостях і різних видів.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що не всі продукти підходять для заморозки. Ідеальний варіант - це ягоди, сливи та персики. Пам'ятайте, що заморожувати потрібно тільки стиглі та неушкоджені фрукти.

Автор матеріалу: 
Наталья Лошакова
Вибір редакції, Суспільство
23.04.2018
Зміни настрою та вплив на оточуючих не випадкові
0
0
18:02 23.04.2018
Синоптики обіцяють спекотний травень
0
0
16:29 23.04.2018