Перші кадри з місця падіння військового вертольота Мі-2, що розбився сьогодні на околиці Краматорська на Донеччині, опублікували в мережі.

Зараз на місці трагедії працюють чергові сили пошуково-рятувального забезпечення та група офіцерів штабу антитерористичної операції. Прибули кілька карет "швидкої", передає Politeka.

За словами речника Міністерства оборони України Олександра Мотузяника, загинули п’ятеро людей: троє членів екіпажу та двоє пасажирів.

Військовий вертоліт упав у районі населеного пункту Малинівка, неподалік від Краматорська. Що саме стало причиною катастрофи, з’ясовують правоохоронці. За попередньою версією, трагедію могло спровокувати зіткнення з лінією електропередач.

Популярні новини зараз
На картку прийде не лише пенсія: українцям обіцяють одразу п'ять виплат у квітні ТЦК відстежуватимуть місцезнаходження ухилянтів: видадуть самі себе Залишать лише один вид допомоги: в Україні скасують усі соцвиплати Пенсіонерам нарахують підвищені пенсії: хто та які доплати отримає у квітні
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", стали відомі масштаби руйнувань внаслідок вибухів артскладів у Балаклії.