Українська супермодель Сніжана Онопко поділилася з шанувальниками знімками з відпочинку на морському узбережжі.

30-річна зірка подіумів проводить літню відпустку на Кіпрі разом із молодшим братом і вирішила опублікувати кілька фото на сторінці в Instagram.

На знімках Онопко продемонструвала модельну фігуру в суцільних купальниках.

Передплатники супермоделі в коментарях відзначили її стрункі ноги та бездоганну шкіру.

За словами самої Онопко, прекрасний зовнішній вигляд їй забезпечує висока стресостійкість - дійсно корисна якість у жорстокому світі моди.

Популярні новини зараз
Доведеться звикати до холоду: експерт пояснив, чому опалення в столиці з'явиться не скоро Яку суму коштів не рекомендується тримати в банку та з яких причин: важливі поради фінансистів ПриватБанк попередив про зміни: стосується всіх, хто користується "Приват24" Пенсійні зміни з 1 лютого: хто може сподіватись на підвищення виплат
Показати ще

Варто зазначити, що Сніжана дуже популярна у соціальних мережах. За її сторінкою в Instagram стежить 1 мільйон користувачів.

Онопко - найуспішніша українська модель. Простій дівчині із Сєвєродонецька вдалося підкорити модний Олімп всього за кілька років.

Українка два рази з'являлася на обкладинці італійського журналу Vogue, що автоматично подарувало їй статус супермоделі.

Крім того, Сніжану називають музою іменитого фотографа Стівена Майзела, а ще вона - обличчя люксової косметичної марки Dior.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", знаменита модель-пампушка з України показала найцінніше.