Кабінет Міністрів прийняв рішення про додаткову докапіталізацію ПАТ КБ "ПриватБанк" на 38,5 млрд грн, але цю суму можуть зменшити до 22,5 млрд грн.

Про це повідомила прес-служба Нацбанку України, який вніс відповідний проект на розгляд уряду.

Регулятор пояснює, що 22,5 млрд грн – це "потреба, що виникла через шахрайські дії попереднього менеджменту напередодні націоналізації та необхідність створення резервів під портфель фінансового лізингу, якість обслуговування якого пов'язана з колишніми власниками і погіршилась після переходу банку у власність держави". Ще 16 млрд грн скерують на покриття уцінки основних засобів.

На першому етапі капітал ПриватБанку збільшать на 22,5 млрд грн. Рішення щодо остаточного обсягу докапіталізації та її розподілу на етапи приймає КМУ, базуючись на пропозиції Національного банку й висновках Експертно-аналітичної ради.

Запланована докапіталізація ПАТ КБ "ПриватБанк" відбудеться шляхом випуску облігацій внутрішньої державної позики.

Популярні новини зараз

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

Молодий хлопець покинув дівчину з дітьми заради спокусливої тещі: "Кохання не обирає"

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua", колишній власник ПриватБанку Ігор Коломойський захотів знову повернути його у свою власність. Він уже звернувся до суду з наміром оскаржити визнання банківської установи неплатоспроможною, що стало причиною для її націоналізації.