22-річний контрактник Валентин Богдан опинився в полоні у бойовиків взимку 2016 року.

Як пише "Громадське", звісток про нього поки немає. Журналісти зустрілися з матір'ю солдата Олександрою Богдан і розпитали про всі обставини. Як стало відомо, останній раз солдат розмовляв з родиною 26 грудня 2016 року. Потім його телефон не відповідав.

Вже 31 грудня з сім'єю зв'язався сержант Романюк і пояснив, що Валентин в полоні. Незабаром подзвонив і сам солдат. Сказав пару слів, що живий і здоровий, але не зміг сказати, де знаходиться.

У центрі АТО матері сказали, що солдати їхали самі на машині в лікарню і по дорозі заблукали. У частині відкрили справу за "самовільне залишення частини". Хоча солдати, що побували в полоні, кажуть, що це найпростіше і знімає відповідальність з командирів.

"За нашою інформацією вони відпросилися у командира для поїздки в інше місто на електричці. Зате без відома командування, поїхали на своїй машині, і на зворотному шляху заблукали", - сказав прес-офіцер 24-ї ОМБ Володимир Фітьо.

Популярні новини зараз

Заміну солістки Go_A напередодні "Євробачення" оцінили в мережі: "Вивчила українську за 2 години"

Тіна Кароль отримала особливу статуетку Yuna 2021: "Навіть не очікувала"

Кума Дзідзьо Оля Цибульська перевдяглася у школярку: "Тобі сподобається, обіцяю"

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Показати ще

Пізніше мати Богдана та іншого хлопця - Артема Виндюк, з яким він їхав на машині, вирішили поїхати в "ЛНР". Після того, як приїхали в комендатуру, де зв'язалися з керівника робочої групи щодо обміну полоненими від "ЛНР" Ольгою Кобцевою, та їх запросила до Луганська.

"Вона говорить:" Навіщо ви сюди приїхали, ваших синів тут немає "і додала, що якщо вони знайдуться, вона повідомить через Медведчука або Качанова (керівник міжвідомчого центру обміну полоненими при СБУ)", - сказала Олександра.

У Луганську ще на один день жінки не залишилися, хоча могли. Нічого незвичайного вони там не побачили.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що сепаратистські ЗМІ назвали імена загиблих в Луганську "депутатів ЛНР".