Економічна криза в Україні судячи з накопичених проблем в країні і не думає йти на спад

Народний депутат України Сергій Шахов, партія "Наш край" в ексклюзивному інтерв'ю Politeka Online озвучив найбільш "гарячі" відкриті питання, які буквально провисають у побутовій та економічній сферах України:

"Насамперед у повітрі запахло кров'ю виборів, політики і чиновники грабують як в останній день. Сьогодні про людей ніхто не дбає і не думає. Я був в Кабміні, задавав питання Гройсману, що відбувається в хімічній, вугільній галузі. Шахтарі досі не отримали зарплати.

народний депутат України, член партії "Наш Край"
Сергій Шахов

Президент вже підписав законопроект, Гройсман давав наказ на тому Кабінеті міністрів виплатити зарплати шахтарям, але досі кишеньковий міністр олігархів Ігор Насалик не виплатив шахтарям зарплати. Триває підвищення цін на послуги Укрпошти. Хочуть підвищити ціни на газ.

Популярні новини зараз
Довго розбиратись не будуть: в українців можуть відібрати частину субсидії, хто в зоні ризику Місячний запас продуктів: українцям роздають нову гуманітарну допомогу, хто може отримати В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

Вони бігають у МВФ з простягнутою рукою, хоча чорне золото — вугілля — лежить сьогодні під ногами у всіх міністрів. Воно може дати не тільки поштовх в економіці, наповнення ВВП на 5-8%, якщо вкласти нормальні гроші і побудувати вугільну галузь. Це дає нормальну роботу металургам, хімікам, дає нормальну ціну на електроенергію людям. А міністри тільки шукають, як пограбувати"

Як зазначив в інтерв'ю народний депутат, в даний момент в Кабміні не вистачає 5 професійних міністрів. Серед них міністри охорони здоров'я, ЗМІ, фінансів. Їх обов'язки виконує секретар або перший заступник. Причому не має різниці з якої галузі вони прийшли на цю посаду.

"Це свідчить про те, - акцентує Сергій Шахов, -що Кабінет міністрів сьогодні не здатний працювати. Всі іноземні міністри взяли валізи з грошима і кинулися з нашої країни".