Таємно поливав брудом, розповсюджуючи наклепи щодо причетності Юлії Тимошенко до замовлення вбивства та фейкові звинувачення у підтримці нею антисемітизму. Так скандальний політтехнолог Пол Манафорт дискредитував головну опонентку Віктора Януковича та Партії регіонів. Про це йдеться в тексті обвинувачення спеціального прокурора Роберта Мюллера, фрагменти якого отримали журналісти. Кінцевою метою розробленої Манафортом на замовлення тодішньої української влади технології було позбавити лідера «Батьківщини» підтримки з боку Адміністрації Барака Обами.

«У жовтні 2012-го року Манафорт організував схему з метою, як він писав у одному з листів, переконати «євреїв у команді Обами» натиснути на Адміністрацію відмовитись від підтримки Тимошенко та підтримати Януковича», - зазначається у тексті обвинувачення.

У документі йдеться, що Манафорт підкуповував юристів та журналістів, європейських та ізраїльських політиків. Він наказував своїм лобістам у США писати та поширювати статті, які дискредитували б Юлію Тимошенко. Проштовхувати їх потрібно було «не лишаючи відбитків пальців» - цитує прокурор обвинуваченого політтехнолога, який визнавав, що його метою є «очорнення Тимошенко».

Популярні новини зараз
Українські пенсіонери можуть легко втратити пенсії: що не слід затягувати на пів року Головне за ніч: рекордні ціни на продукти, приниження Тіматі від Астаф'євої, чого чекати від курсу долара та втрати ЗСУ Уламки нацистського підводного човна в Аргентині можуть переписати історію: Гітлер втік, а не наклав на себе руки? Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав
Показати ще

Нагадаємо, саме дискредитація Юлії Тимошенко, як показало слідство, була чи не основним завданням Пола Манафорта під час його останнього періоду роботи на Партію регіонів та Віктора Януковича.

На паплюження лідера «Батьківщини» витратили сотні мільйонів доларів. На ці гроші підкуповувалися західні політики, створювалися фіктивні сайти, псевдоаналітичні центри. Вони продукували фейки щодо Тимошенко, котрі потім тиражували тисячами замовних публікацій - як в Україні, так і за кордоном.

Судовий розгляд у США також викрив факти співпраці команди Пола Манафорта із Петром Порошенком. Котрого не раз звинувачували у використанні проти своєї головної конкуренти брудних технологій, розроблених Манафортом для Януковича.