Під будівлею Уряду України пройшов мітинг прихильників Радикальної партії проти підвищення тарифів на газ та комунальні послуги - повідомляє Інформатор.

Її лідер Олег Ляшко заявив, що штучне підвищення тарифів – це результат таємної змови Президента Порошенка і уряду з МВФ, яка призведе до тотальної бідності українців.

За його словами, влада бреше, коли розповідає, що немає альтернативи підвищенню цін на газ. Вона є. І її пропонує команда Радикальної партії. Це: перерахунок зарплат, підвищення пенсій, інвестиції в економіку, нові робочі місця, дешеві кредити для національного виробника.

А заступник лідера РПЛ Андрій Лозовий зазначив, що 3 млн. громадян України вже фактично відрізані від права на отримання пільг на комуналку, а тисячі людей змушені йти на порушення закону – розлучатися чи виписувати власних дітей з хати заради субсидії.

«Влада рабськи кланяється перед МВФ, який, даючи кредити, ставить умови, які знищують Україну: підняти тарифи, не піднімати зарплату, віддати їм ліс-кругляк, газові родовища, металобрухт, вугілля та, з рештою, українських людей. Якщо ми не зупинимо цю владу, то України просто не буде!», – вважає Лозовий.

Популярні новини зараз

Крихітний купальник Олі Полякової зрадницьки засвітив найінтимніше: "Прекрасна і без макіяжу"

Сухоребрі та ледь живі: фотографії левів зі столичного зоопарку підняли на вуха півсвіту

″Просто пекло, чисті мерзотники″: влада вирішила познущатися над пенсіонерами, вимагає незрозумілі довідки

Жінки йтимуть на пенсію у 55: Зеленський вніс поправки до закону 4-х річної давності

Показати ще