Про це заявив народний депутат від "Нашого Краю" Сергій Шахов.

"Як тільки назріли вибори – всі кинулися до трибуни, блокують і виступають за зниження ціни на газ. Але це не стосується бюджету. І жоден політик чи депутат, прем'єр-міністр або ще хтось не має до них ніякого відношення", - зазначив він.

Більше того, стверджує Шахов, Україна сьогодні "тріщить" від білбордів.

Сергій Шахов
Сергій Шахов

"Окрему увагу заслуговують його останні слова, що в бюджеті закладено гроші на рекламу. Іншими словами, люди недоїдають сьогодні хліб, не мають за що купити собі ліки, а вони ділять гроші, які підуть їм на рекламу. Вся країна тріщить білбордами від президентської реклами. Я вважаю, що це грабіж українського народу. Тепер, коли я говорю про розвиток держави – я кажу про заморожування боргів. Так, ми винні і віддамо, але давайте з'ясуємо, куди поділися два трильйони гривень", — підкреслив він.

Як повідомлялося раніше, позафракційний народний депутат Юрій Левченко заявив, що під час прийняття держбюджету в Раді депутати вживали спиртне.

Нардеп стверджує, що в сесійній залі неможливо було знаходитися через стійкий запах перегару.

"Перше, що відчуваєш, коли входиш до зали, це запах перегару в повітрі. Це стільки народних депутатів тут останні кілька годин відверто наливали і дуже добре вживали", - заявив Левченко.

Сьогодні о шостій ранку Верховна Рада прийняла у другому читанні і в цілому законопроект про державний бюджет на 2019 рік.

Бюджет передбачає доходи в сумі 1 трлн 26 млрд 131,8 млн грн, у тому числі доходи загального фонду – 928 млрд 507,9 млн грн і доходи спеціального фонду – 97 млрд 623,9 млн грн.

Видатки передбачено в сумі 1 трлн 112 млрд 130 млн грн, у тому числі видатки загального фонду – 1 трлн 5 млрд 767,5 млн грн і витрати спецфонду – 106 млрд 362,4 млн гривень.

Мінімальна заробітна плата встановлюється у розмірі 4173 грн.

Нагадаємо, на Луганщині енергетична катастрофа, Сергій Шахов повідомив про блокаду і геноцид.

Раніше повідомлялося, Сергій Шахов розповів, на які жахи доводиться йти українцям заради субсидій.

Знай.uа писав, що Сергій Шахов озвучив вимоги шахтарів до Кабміну.