Команда Анатолія Гриценка наразі готує не тільки програму, з якою буде йти на вибори, а й план дій. У цей процес долучені і політичні сили, які підтримали лідера "Громадянської позиції", і громадські організації.

Про це Анатолій Гриценко заявив в ефірі OBOZ TV.

Політик зазначив, що його команда вже пройшла декілька етапів. Так, у листопаді було підписано меморандум з Українською Радою Бізнесу, яка охоплює понад 60 бізнесових асоціацій. За два місяці після цього команда розробила план дій, а зараз готує відповідні законопроекти.

"В цьому процесі задіяна не тільки наша партія, чи Європейська партія Катеринчука, чи "Хвиля" Чумака, чи "Рідна країна" Томенка. Задіяні громадські організації – Реанімаційний пакет реформ та багато інших, які вагітні хорошими та правильними ідеями", - розповів лідер "Громадянської позиції".

Популярні новини зараз

Як взимку зекономити до 80 % на опаленні: українці знайшли дієвий спосіб – "по-радянськи"   

Учасник шоу "Холостячка" вирішив завоювати серце Злати Огневич діамантом зі скла: "Я, м'яко кажучи, о*уїв"

Леся Нікітюк показала помідорчики найближчої людини: "Приїхала"

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Показати ще

Він додав, що зараз по цеглині складається повноцінний план дій. Анатолій Гриценко зазначив, що для цього в команду шукає не просто експертів, а тих, хто зможе потім реалізувати цю програму.

"Мораль, професійність, патріотизм плюс досвід. Таких людей шукаємо, і вони виходять далеко за межі партійного середовища. Коли ми будемо представляти нашу команду, ви побачите тих людей", - запевнив політик.

Дивіться: Детально про план дій Анатолія Гриценка на президентські вибори