Микола Томенко озвучив 10 правил, яким повинен слідувати кожен свідомий українець

Лідер партії “Рідна країна” опублікував на своїй сторінці в Facebook витяг з “Декалогу українського політика”. Це десять основних тез, які дозволять врятувати Україну. В основі кожного з них лежить патріотизм.

Перш за все, політик запропонував вшановувати національну історію і всіляко пропагувати її вивчення. На думку Миколи Томенка, представникам влади варто говорити українською мовою. А для цього необхідно поглиблювати свої філологічні знання. Не менш важливою автор вважає і підтримку української церкви — це третє првило “Декалогу”.

Допомога армії також є запорукою міцної держави, тому зміцнення обороноздатності має бути одним з першочергових питань для політика. Томенко також продовжує тему освіти. Він вважає, що істинним патріотам варто навчати дітей в Україні. Адже нерідкі випадки, коли політики відправляють спадкоємців отримувати знання за кордоном.

Популярні новини зараз

Запеклу битву на Донбасі українські бійці відбили в рукопашну: найманці Путіна підійшли впритул

Зеленський терміново звернувся до всієї України: "Я оголошую..."

Головне за ніч: нові вибори від Зеленського, перемога "Нафтогазу" та передріздвяний каприз УПЦ

Раміна вперше зізналася, чому втекла від Козловського перед весіллям: "Це бісить!"

Показати ще

Микола Томенко не забув і про інші галузі держави. Він закликав отримувати медичні послуги виключно в українських установах. Політик вважає, що це дозволить провести найбільш ефективні реформи охорони здоров’я. Те ж стосується українського туризму. Представникам влади необхідно самим відпочивати на вітчизняних курортах, щоб формувати цю сферу економіки.

Микола Томенко запропонував підтримувати Україну за рахунок особистих коштів. Один з його принципів – купувати українські товари, підтримуючи місцевих виробників. Він зазначив, що Україну треба любити не тільки душею, а й власною кишенею.

Remote file

Наостанок, лідер “Рідної країни” розповів секрет істинного патріотизму, який покликаний “врятувати Україну”. На його думку, кожен політик повинен щоденно складати для себе звіт про виконану роботу на благо країни, відповідаючи на питання “Що я зробив для України?”. Лише так можна оцінити користь своєї діяльності.