Оскільки символом березня стане фейк, неправдива інформація й ілюзорна реальність будуть супроводжувати Україну протягом усього місяця, каже астролог Влад Росс.

вибори в Україні
вибори в Україні

"У день виборів – 31 березня – можна очікувати фальсифікацій, туману й обману на виборах. В результаті всього цього результат першого туру виборів може вразити українців – він виявиться просто фантастичним. Результат, який покажуть, просто здивує, тому що рейтинги кандидатів, які показували соціологічні компанії до 31 березня, будуть кардинально відрізнятися від картини, яку покажуть вибори", - зазначив він у коментарі "Главреду".

За словами астролога, планети 31 березня будуть сприяти настільки масштабный фальсифікації виборів, яку тільки можна собі уявити

Популярні новини зараз
Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите Одразу на 11 гривень: в українських супермаркетах підскочили ціни на рис, скільки доведеться викласти за кіло Тариф на світло зросте вдвічі: українцям зізналися, скільки доведеться платити вже з 1 квітня Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

"З'єднання Меркурія з Нептуном прямо перед 31 числом свідчить про те, що найбільші фейки й неправдива інформація будуть викидати в інформаційний простір перед голосуванням. Для чинного президента це добре, оскільки чесним шляхом йому не перемогти. До того ж, коли Сонце в Овні, люди керуються не розумом, а почуттями й емоціями, тому більшість буде приймати імпульсивні рішення. У результаті в останній момент люди раптом можуть проголосувати не за того, за кого збиралися", - додав він.

Говорячи про те, у кого більше шансів стати президентом, Росс зазначив, що найкращі зірки 31 березня в гороскопі у Володимира Зеленського.

"У Зеленського взагалі "зірковий час" на цілу весну, йому має щастити і в березні, і в квітні. У Порошенка зірки сприятимуть фальсифікаціям. Трохи гірше, ніж у Порошенка й Зеленського, зірки в гороскопі на цей день у Тимошенко", - сказав астролог.

Росс додав, що хто б не став президентом, 31 березня для України стане початком великих змін.

"8 березня Уран увійшов у зодіакальний знак Тільця, з цього почався період перетворень у нашій країні, який триватиме сім років. Кардинально зміняться владні структури, радикально зміниться економічна стратегія країни, з'являться принципово нові вектори спрямування держави. В України великий шанс змінити лідерів після входження Урану в Тілець, а зі зміною лідерів почнуться і видимі зміни в нашій країні, зокрема, корупція буде поступово знищуватися", - зазначив експерт.

Тілець, а зі зміною лідерів почнуться і видимі зміни в нашій країні, зокрема, корупція буде поступово знищуватися", - зазначив експерт. Що стосується можливості заворушень, сутичок в українських містах у день виборів, а також загострення на Донбасі, то, за даними Росса, їх очікувати не варто.

"31 березня буде досить спокійним днем. Це – день Черепахи за місячним календарем. Тому загострень, швидше за все, не буде. Навпаки, це будуть найбільш спокійні дні", - резюмував він.