Відомий журналіст Дмитро Гордон заявив про те, що наступний концерт "95 Кварталу" буде сенсаційним, і новина, яка там прозвучить, поставить всю Україну "На вуха". На думку Гордона, якщо раптом якимось дивом Петро Порошенко пройде у другий тур виборів, то всі кандидати в президенти перейдуть на бік того кандидата, який зробить все можливе, пройшовши у другий тур, аби не допустити "повторення" Порошенко на посаді президента. 

Гордон повідомив, що на цьому тлі не виключено об'єднання Володимира Зеленського навіть з Юлією Тимошенко. Журналіст та бізнесмен упевнений, що ці люди знайдуть компроміс, навколо якого зможуть об'єднатися, адже у них спільна мета – ні за що не допустити президентства Порошенко.

Також Дмитро Гордон разом з телеведучими зацікавив телеглядачів, зазначивши, що у нього є достовірна інформація про те, що на найближчому концерті "Студії Квартал 95" нак українців чекає просто "вибух", вони почують новину, яка багатьох просто глибоко шокуватиме. При цьому журналіст зазначив, що він не має права розголошувати раніше часу цю сенсаційну інформацію, тому радить всім просто набратися терпіння і подивитися виступ "кварталівців".