Кандидат у президенти Анатолій Гриценко припустив, що сім партій та політичних сил, які об’єднались та підтримали його на президентських виборах, можуть об’єднатись в одну партію перед парламентськими виборами.

Про це Анатолій Гриценко сказав у програмі «Право на владу».

«Як тільки завершиться виборчий процес, ми сядемо та із сімома партіями, які підтримали, або знялись на користь і підтримали мене, та обов’язково будемо вирішувати. Я припускаю, що частина з тих сил, які ближчі і зараз ми працюємо у форматі штабу, можуть об’єднатись в одну партію. Ми знайдемо правильний формат, який буде корисний для країни», - наголосив Анатолій Гриценко.

Окрім цього, він додав, що ще рік тому разом з Андрієм Садовим домовився, що в наступному парламенті партії «Громадянська позиція» та «Самопоміч» будуть першими силами, які формуватимуть коаліцію.

«Ще до того, як ми домовились, що Садовий зніметься та підтримає мене, за рік до того ми твердо домовились, що в наступному парламенті «Громадянська позиція» та «Самопоміч» це будуть перші сили, які формуватимуть коаліцію», - додав кандидат у президенти.

Популярні новини зараз
Головне за 2 жовтня: неправильні платіжки за газ, виправдання Потапа, вступ України до НАТО та нова комуналка У Бурятії помітили "вершників Апокаліпсису" на чорних жеребцях: викликають дикий сміх замість жаху Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..." Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще