Кандидат у президенти Анатолій Гриценко припустив, що сім партій та політичних сил, які об’єднались та підтримали його на президентських виборах, можуть об’єднатись в одну партію перед парламентськими виборами.

Про це Анатолій Гриценко сказав у програмі «Право на владу».

«Як тільки завершиться виборчий процес, ми сядемо та із сімома партіями, які підтримали, або знялись на користь і підтримали мене, та обов’язково будемо вирішувати. Я припускаю, що частина з тих сил, які ближчі і зараз ми працюємо у форматі штабу, можуть об’єднатись в одну партію. Ми знайдемо правильний формат, який буде корисний для країни», - наголосив Анатолій Гриценко.

Окрім цього, він додав, що ще рік тому разом з Андрієм Садовим домовився, що в наступному парламенті партії «Громадянська позиція» та «Самопоміч» будуть першими силами, які формуватимуть коаліцію.

«Ще до того, як ми домовились, що Садовий зніметься та підтримає мене, за рік до того ми твердо домовились, що в наступному парламенті «Громадянська позиція» та «Самопоміч» це будуть перші сили, які формуватимуть коаліцію», - додав кандидат у президенти.

Популярні новини зараз

Наталя Могилевська зухвало відповіла на закиди через вік: "Пекти онукам і сидіти в городі"

Мільйонне місто завалило снігом посеред літа: природний катаклізм приголомшив світ

Ірина Білик після розлучення з Асланом Ахмадовим заявила про насильство: "Я страждала"

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

Показати ще