Кандидат в Президенти від партії «ВОЛЯ», народний депутат Юрій Дерев’янко взяв участь в автопробігу за 10% розмитнення від вартості автомобіля, який відбувся в центрі Києва в п’ятницю.

Учасники акції проїхали центральними вулицями столиці, повз Кабінет міністрів, Верховну Раду та Центральну виборчу комісію. Вони запалили фаєри та тримали прапори політичної партії «ВОЛЯ» та з вимогою 10% розмитнення. Активісти скандували: «Хто турбується про народ? Де-ре-в’ян-ко! Хто виступає за доступні автомобілі? Де-ре-в’ян-ко!».

Виступаючи перед учасниками акції, Юрій Дерев’янко зазначив, що автомобілі мають бути не предметом розкоші, а засобом пересування та економічної активності.

«Позиція політичної партії «ВОЛЯ» та автомобілістів – доступні автомобілі без здирництва. Розмитнення за 10% - це наша воля», - заявив кандидат в Президенти.

Популярні новини зараз

Карантин в Україні продовжать восени: у МОЗ оцінили можливість введення локдауну

Володимир Дантес і Надя Дорофєєва святкують річницю: співак зворушив фото 10-річної давності

"Холостяк" Михайло Заливако зізнався, що підписав з Ганною Богдан контракт: "У мене просто хе*ові умови"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Народний депутат нагадав, що співавторами його законопроектів №9518 і 9519, які зареєстровані в Верховній Раді, стали понад 80 керівників і координаторів громадських організацій, спілок автомобілістів по всій Україні.

«Дуже проста вимога – 0% ПДВ, 0% акциз, 10% - мито на автомобіль і платіж в пенсійний фонд при реєстрації автомобіля», - пояснив Дерев’янко.

За його підрахунками, це дозволить наповнити бюджет на 23 млрд грн за рік, з яких 14 млрд 200 млн надійдуть за розмитнення і 8 млрд 800 млн грн – ПДВ і акциз від палива тільки з одного мільйону автомобілів, які негайно будуть розмитнені в перший рік.

«Це означає можливість українцям мати доступне авто, всім громадянам, які важко працюють за кордоном, – також купити собі автомобілі і робити бізнес в Україні, відновлювати бізнес в Україні, повертатись в Україну в тому числі», - впевнений політик.

Дерев’янко також звернувся до Київської міської ради та Київської обласної ради з проханням підтримати ці законопроекти своїми зверненнями до Президента, уряду та парламенту, як це зробили Івано-Франківська, Львівська, Чернівецька облради та багато інших обласних і районних рад по всій Україні.

«Ми хочемо, щоб українці мали можливість використовувати автомобілі, а не продавати їх, чи розбирати на запчастини чи вивозити геть за кордон», - сказав Юрій Дерев’янко.

Він нагадав, що згідно чинного законодавства, з 22 травня, всі автомобілі, які не були розмитнені, мають бути вивезені за кордон або розібрані на запчастини чи утилізовані. «А це означає, що 900 тисяч автомобілів припинять їздити у найближчий рік», - заявив Дерев’янко.

Він також звернувся до киян і всіх українців не втратити свій шанс на виборах, проголосувати не за «прохідних» кандидатів, а за власні ідеї, цінності і переконання.

Нагадаємо, 31 січня Юрій Дерев’янко зареєстрував в парламенті законопроекти №9518 та №9519 щодо спрощення оподаткування транспортних засобів та встановлення ставки оподаткування 10% від вартості автомобіля.

Раніше автопробіги за доступні авто за участі Юрія Дерев’янка відбулись в Полтаві, Кременчуці, Вінниці, Одесі, Чернігові, Львові, Харкові, Рубіжному, Дніпрі та Миколаєві.