В Україні триває своєрідний місячник політичного маразму і глупоти, коли дуже багато політиків в так званий перехідний період між колишнім президентом Порошенком і майбутнім президентом Зеленським намагаються проявити ініціативу і знайти своє нове місце на політичному ландшафті України. Часом ці заяви є на стільки неадекватні, що важко знайти їм якесь раціональне пояснення.

Про це пише  у своєму блозі український політик та громадський діяч, лідер політичної партії Громадський рух "Рідна країна" Микола Томекнко.

Наприклад, важко пояснити, чому нинішні депутати останні 5 років не гарантували конституційні повноваження Уряду і парламенту, а голосувала за неконституційне розширення повноважень Президента. А от сьогодні згадали, що потрібно їх обмежити. 

Популярні новини зараз

Президент поспіхом покинув країну на літаку: "Злочини проти волі народу"

Головне за день неділі 10 листопада: звільнення Разумкова, покарання Яременко та "с*ксуальне збудження" партії Зеленського

Гаряча племінниця Ротару оголилась і розтягнулась біля басейну: пікантне фото

Із онуком Пугачової сталося лихо, мовчати більше немає сенсу: "Відмовили м'язи"

Показати ще

Нагадаю, що команда Громдського руху “Рідна країна” розробила концепцію як створити парламентсько-президентську республіку за 100 днів. Цікаво, що тільки після поразки Порошенка депутати почали обговорювати цю тему. Водночас, це обговорення призвело до того, що фактично під виглядом захисту парламентсько-президентської республіки виникла ідея без внесення змін до Конституції в Україні створити парламентську республіку.

Але зараз не про це…

Відомий законопроект, який зараз рекламує “Самопоміч”, пропонує внесення великої кількості суттєвих змін до 89 діючих законів. В ньому здивувало не лише кількість десятків статей, які прямо суперечать Конституції, а й норми, які фактично пролонгують імунітет і недоторканність президента Порошенка навіть в статусі колишнього. Даний законопроект пропонує внести зміни наступним чином:

Тобто в чинній редакції Кримінального процесуального кодексу України детективи НАБУ та ДБР мають право проводити досудове розслідування щодо високопосадовців, влючно з Президентом України, повноваження якого припинено, а в даному законопроекті пропонується виключити Президента з даного переліку.

Навіщо депутати, які лобіюють даний законопроект, вирішили рятувати Порошенка, залишається загадкою.