Телеведучий Андрій Пальчевський прокоментував останні події українського політикуму, які вилилися у відкриту конфронтацію між новообраним президентом Володимиром Зеленським та народними депутатами. Останні відмовилися розглянути законопроект гаранта про внесення змін до виборчого законодавства.

Володимир Зеленський

Відповідне відеозвернення Пальчевський опублікував на своїй сторінці у Facebook.

"Почалося протистояння Ради і команди Зеленського, я би навіть сказав, між Радою і персонально Зеленським. Бо Зеленський і команда - це не зовсім одне і теж саме, ми ще не зовсім знаємо,що там будуть за люди. Рада наполягає і зібрала голоси для того, щоб визнати незаконним рішення президента про розпуск. Боротьба буде тяжкою", - відзначив Пальчевський.

Верховна Рада
Верховна Рада

Популярні новини зараз
Карпатська мольфарка Магдалена Мочіовські зізналася, як побачила уві сні закінчення війни: названо можливі терміни Київстар, Галичина, АТБ-Маркет та інші вже ділять Крим після повернення: "Ми своє резервуємо" Екстрасенс Макс Гордєєв передбачив долю Запорізької АЕС, яку замінували окупанти Трагедія сестри зрадниці Наташі Корольової, яка показала, як не продатись Москві
Показати ще

Окрім того, він передбачив майбутнього переможця цієї "війни".

"Переможе президент, але боротьба буде запеклою, і на цьому шляху президенту потрібно бути дуже уважним, щоб не наробити фатальних помилок насамперед у контекст призначень. Люди з місць сигналізують, що поки що призначається далеко не найкращі кадри", - попередив телеведучий.

Рада против Зеленского, кто победит?

Рада против Зеленского, кто победит? #зеленский #пальчевский

Geplaatst door Андрей Пальчевский op Donderdag 23 mei 2019

"До речі, Венеціанська комісія прийняла на розгляд мовний закон - це одне із найскладніших випробувань, через яке доведеться пройти президенту - відкликати чи залишати цей закон. Рішення буде наприкінці року", - додав Андрій Пальчевський.

У четвер, 23 травня, президент України Володимир Зеленський виступив у Міжнародному виставковому центрі на заході іForum 2019.

Про це повідомляють українські ЗМІ.

Темою для виступу слуга народу обрав "Гарант інновацій: створюємо майбутнє разом".

Володимир Зеленський розповів про моделі "Електронного уряду", про впровадження нових технологій в політику і роботу чиновників, документообіг, реєстраційні списки і так далі.

Як повідомляв раніше Знай.ua, під час церемонії інавгурації Володимир Зеленський оголосив про розпуск Верховної Ради восьмого скликання.

Також Знай.ua писав про те, що учитель історії з т\с "Слуга народу", якого зіграв відомий комік Володимир Зеленський, на екранах стає президентом країни.