У опозиції є план боротьби з бідністю та команда, яка його реалізує. Про це кандидат у прем'єр-міністри від політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Бойко заявив в інтерв'ю трьом українським телеканалам.

За його словами, і на заході, і на сході, і на півночі, і на півдні люди затерроризированы соціальними негараздами. Чималою проблемою залишається бідність. І одним із ключових кроків для її подолання є зменшення вартості газу, адже це не тільки зниження
комунальних тарифів, але і здешевлення майже всіх товарів, які щодня купують люди.

"Космічні тарифи, встановлені колишньою владою, загнали людей у бідність. І у «Опозиційної платформи – За життя» є механізм виправлення ситуації. Ми з головою Політради партії Віктором Медведчуком вже провели два раунди переговорів з РФ щодо переходу на прямі контракти. Це дозволить суттєво знизити ціну на газ (до 25%, — ред.), від чого, власне, і залежать тарифи. Гранична ціна газу після підписання нових контрактів складе 3 800 гривень за тисячу кубів. І це вже буде крок до того, щоб допомогти людям подолати бідність", — підкреслив Юрій Бойко.

Ще одним важливим кроком на шляху вирішення «тарифного питання» є списання заборгованості населення за послуги ЖКГ.

"На сьогоднішній день заборгованість перевищила 60 млрд гривень. 50% цієї суми — 30 млрд — це заборгованість за газ. Тим людям, які накопичили борги, їх треба списати. Левова частина цієї заборгованості, що виникла із-за того, що люди просто не в змозі платити за цими космічними тарифами" зазначив кандидат у прем'єр-міністри.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік "втік" від Каті Репяхової і знайшов, з ким кайфонути: "Дуже класна"

Розлучена Slavia дісталася до великої сцени: "націлилася" на успіх Дзідзьо

Бабуся у 23: дівчина потрапила до Книги рекордів Гіннеса через раннього онука

Аліна Гросу показала свого красеня-чоловіка Михайла Михайловича: "Дуже схожі"

Показати ще

Він нагадав, що опозиціонери зареєстрували законопроект №9403 про зниження вартості газу, а також №9527 про списання заборгованості населення за комунальні послуги.

Юрій Бойко
Юрій Бойко

Також, за словами співзасновника партії «Опозиційна платформа – За життя», необхідно реалізувати комплекс заходів з підтримки реального сектора економіки, адже без цього ні про яке підвищення добробуту українців не може бути й мови.

"Боротьба з бідністю, контроль за цінами, створення робочих місць та вирішення всіх соціальних питань підтримки людей з інвалідністю, чорнобильців, пенсіонерів всіх тих, хто справді потребує підтримки держави. Вирішення саме цих питань хочуть люди. Саме такими є першочергові завдання нашої політичної сили після перемоги на парламентських виборах. У нас є розуміння, професійна команда та покроковий план як це зробити", — резюмував Юрій Бойко.

Згідно з останніми соцопитуваннями, політична партія «Опозиційна платформа – За життя» займає друге місце у передвиборчих рейтингах політичних партій, поступаючись тільки «Слузі народу».

Співголови «Опозиційної платформи – За життя» Юрія Бойка майже 13% громадян бачать на посаді прем'єр-міністра.