Юлія Тимошенко гарантує результат за 100 днів після виборів.

«Наша мета – пройти в парламент, створити «коаліцію дій» і почати відроджувати Україну. Результат люди відчують уже за перші 100 днів», – сказала Тимошенко.

«Батьківщина» оприлюднила перелік кандидатів до Верховної Ради України, яких підтримує у столиці, - повідомляє прес-служба партії.

Округ №212 (Дарницький район) Віталій Нестор – правозахисник, голова Центру захисту киян створеного з ініціативи Юлії Тимошенко.

Округ №213 (Деснянський район) – Ярослав Биструшкін, активіст, підприємець.

Популярні новини зараз
Головне за 29 листопада: скандал з Поляковою, подорожчання продуктів, кінець Лукашенка та нові ціни на гречку і яйця 20 тисячам українців виплатять грошову допомогу: хто може розраховувати і як отримати 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше" ПриватБанк встановив новий ліміт на зняття готівки: яку максимальну суму видають банкомати
Показати ще

Округ №214 (Дніпровський район) – Василь Бузницький, юрист.

Округ №215 (частина Деснянського та частина Дніпровського районів) – Юлія Юранська, економіст.

Округ №216 (Частина Дніпровського і Дарницького районів) – Михайло Ковальчук, заступник командира батальйону «Січ» 2014-2015.

Округ №217 (Оболонський район) – Іван Сорока, громадський діяч, президент Українського медичного клубу, лікар і економіст, викладач, заслужений працівник охорони здоров‘я України.

Округ №219 (Святошинський район) – Наталя Якименко, директор центру у справах сім’ї та жінок «Родинний дім» Святошинського району.

Округ №220 (Подільський район) – правозахисник, учасник АТО Юрій Дідовець.

Округ №221 (Печерський район, частина Солом’янського та частина Шевченківського районів) – Іван Слюсарев, юрист, фахівець у сфері місцевого самоврядування.

Округ №223 (Шевченківський район) – Микола Гоцький, підприємець.

«Самотужки президентові важко буде боротися проти старої системи, яка 28 років обростала корупційними інтересами. Треба піднімати країну, і ми готові стати поруч і можемо запропонувати рецепти», – сказала лідер «Батьківщини».

Нагадаємо, 19 червня партія Юлії Тимошенко подала до ЦВК документи й розпочала виборчу кампанію.