Президент України Володимир Зеленський взявся за питання так званих євроблях. Команда президента підтримала ідею щодо того, аби повністю реформувати систему розмитнення автомобілів, знизити ціни на брокерські послуги та інше.

Ці питання обговорив глава президентської партії "Слуга народу" Дмитро Разумков з активістами "АвтоЄвроСили".

Читай Знай.uа оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Дмитро Разумков
Дмитро Разумков

"Насправді, проблема існує. І з так званими євробляхами, і з самою митницею, де досі, навіть після введення нового закону, перш ніж ми продовжили пільговий період, у нас зросли ціни брокерів тощо. Тут треба перекладати все на систему автоматизації й прописувати законодавство так, щоб реально у людей була можливість придбати нормальні машини за нормальною ціною", - зазначив під час свого виступу Дмитро Разумков.

Популярні новини зараз

Андрій Задворний показав допитливу красуню, щоб скрасити самотність без Злати Огнєвіч: "Вчиться в школі..."

Мама школяра розкрила очі батьків на меню Клопотенка: "Поверніть булки і ковбасу"

Сестра Ілона Маска народила від їхнього літнього батька - мільярдер сказився, дитині вже три роки

40-річна віруюча стрибнула в ополонку і не випливла - на очах у дітей і всієї родини: "Просто знесло течією..." 

Показати ще

євробляхи
євробляхи

На зустрічі активісти ставили багато запитань. Щодо ряду проблеми у команді Володимира Зеленського дали конкретний план їх вирішення. Зокрема, обговорили питання ставок розмитнення, розцінки брокерських послуг та драконівські штрафи за нерозмитнені автомобілі. До слова, вони набудуть чинності вже 22 червня.

1. Зараз розмитнення не доступна - ставки потрібно знижувати.

2. Потрібно автоматизувати розмитнення, щоб прибрати завищені розцінки брокерів і будь-які прояви корупції.

3. Зе! Команда підключиться до пошуку шляхів вирішення проблеми з драконівськими штрафами, які повинні вступити в дію 22 серпня.

АЕС Житомир - Зе Команда Разумков!!! —- Доступне розмитнення!!! —- Нарешті маємо зафіксовану на відео позицію Зе-Команди, голови партії «Слуга Народу» Разумкова, щодо ситуації відносно каральних штрафів 170 000 грн., які вступлять в дію вже 22 серпня 2019. —- Звичайно на даному відео, у відповідях, поки що відсутня конкретика, але для нас це вже фундамент рухатися вперед з новою Владою. —- Отже, які відповіді від Разумкова отримали активісти АЄС Житомир, щодо доступного розмитнення: —- 1. Зараз розмитнення не доступне, ставки потрібно знижувати. 2. Потрібно автоматизувати розмитнення, аби прибрати завищенні розцінки брокерів на розмитненя, та будь-які прояви корупції. 3. Команда Зе підключиться до пошуку шляхів вирішення проблеми з драконівськими штрафами 170 000 грн., які мають вступити 22 серпня. —- Є пропозиція підготувати офіційне звернення до Разумкова та Зеленського щодо спільного вироблення плану дій щодо вирішення питання грабіжницьких штрафів та зниження грабіжнецької вартості розмитнення. —- Що скажете? Підтримуєте? —- Репост!!!

Geplaatst door Авто Евро Сила op Maandag 24 juni 2019

Нагадаємо, що Зеленський особисто взявся за розслідування загибелі українських героїв: масово йдуть з життя за підозрілих обставин.

Як повідомляв Знай.uа, Зеленського запросили на засідання НАТО: які питання обговорять зі слугою народу

Знай.uа писав, Юлію Мендель викликали на допит у військову прокуратуру: що накоїла прес-секретар Зеленського.