ТОВ ПП «ЗІП», контрольоване депутатом Дніпропетровської обласної ради від «БПП-Солідарність» Петра Порошенка Олега Захорольського зміцнює свої торгові позиції в окупованому Криму.

Про це пише Народна Правда.

Як стало відомо, бізнес-структура ТОВ ПП «ЗІП» Олега Захорольського займає лідерські позиції за обсягами продажів лакофарбових виробів на території Кримського півострова. Колишній член Партії Регіонів, а нині – діючий депутат Дніпропетровської обласної ради, ігнорував закон про введення торгових санкцій та заборони торгівлі з Російською Федерацією.

Офіційним ексклюзивним торговим представником ТОВ ПП «ЗІП» в Криму і Південному федеральному окрузі РФ є компанія «Химлогистика».

На її офіційному сайті зазначено, що ТОВ ПП «ЗІП» є найбільшим виробником лакофарбової продукції в Україні і входить в п’ятірку найбільших виробників країн СНД. 1 січня 2001 року в Сімферополі було засновано філію ТОВ ПП «ЗІП», який проіснував до березня 2014 року як невід’ємна частина виробника. Після анексії Криму Російської Федерації філія фірми Захорольського був перетворений в компанію «Химлогистика» з реєстрацією юридичної особи РФ. За основи організації бізнесу «Химлогистика» взяла кращі традиції свого партнера – ТОВ ПП «ЗІП».

Популярні новини зараз
Гороскоп на червень-2023 для всіх знаків Зодіаку: неприємності у Риб, помста для Стрільців та радісна подія Тельців В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

«За час плідної роботи в Криму ми встигли встановити сумлінні довгострокові партнерські відносини у всіх сферах збуту Криму. Ми пишаємося нашими клієнтами, які, не дивлячись на всі складнощі, залишаються вірними взаємовигідної співпраці і якісних продуктів. На даний момент ТОВ «Химлогистика» є одним з лідерів в дистрибуції ЛКМ на ринку Криму», – інформує кримська бізнес-структура кандидата в Народні депутати України по виборчому округу №30 Олега Захорольського.

Експерти констатують, що Олег Захорольський не тільки грубо ігнорує українські санкції до країни-агресора, але і платить на території Криму податки, фінансуючи у тому числі і військову інтервенцію російських збройних сил на територію України. Однак, на факти пособництво ворогові екс-президент Петро Порошенко не реагував. СБУ та інші правоохоронні органи України не мають претензій до Олега Захорольскому аж по сьогоднішній день.

«З логікою у Порошенка і його команди явно негаразди. Україна в запаленій уяві шоколадного короля веде віртуальні війни з Росією, не припиняючи взаємовигідної торгівлі з нею», – прокоментував ситуацію політолог Денис Батурин.