Шо Там у Києві або чи змінить Олександр Ткаченко на посаді "голови КМДА" Вадима Столара?!

Стурбовані кияни та українці запитують у мене: " А шо там у вас в Києві? Кличка знімають..."

Дійсно,команда Зеленського планує застосувати прецедент Януковича, коли головою КМДА було призначено Олександра Попова, а Леонід Черновецький залишився Міським головою і Головою Київради. Правовою підставою була названа стаття 10-1 Закону про столицю України, яка ДАЄ право президенту призначати голову КМДА і НЕ обов’язково міського голову. Щоправда тоді противники такого рішення Януковича апелювали до рішення КС від 25 грудня 2003 року про те, що КМДА має очолювати лише особа, обрана Київським міським головою. Як відомо, Указ Януковича і рішення Попова як голови КМДА ніхто не оскаржив, бо в Україні, як правило.

Микола Томенко
Микола Томенко

Ніхто не перемагає в судах президентів і ніхто з президентів не виконує рішень Конституційного Суду!

Популярні новини зараз
Кияни відповіли, кого хочуть бачити новим мером міста: результати опитування Зливи, спека та торнадо: які катаклізми чекають Україну на початку літа 3600 грн зайвими не будуть: пенсіонерам пропонують матеріальну підтримку Тривожна арифметика "Нафтогазу": українці стають боржниками навіть за наявності переплати
Показати ще

А тепер до Кличка. Він був призначений головою КМДА Указом Порошенка від 25 червня 2014 року. Після виборів Міського голови Києва у 2015 році Указу про призначення на Голову КМДА не було?!

Проте, як кажуть поінформовані джерела, у відповідності з віденськими домовленостями-2014 між Порошенком, Льовочкіним і Фірташем до Міського голови Києва Кличка був поставлений цією трійкою Вадим Столар як фактичний голова КМДА!

Отож, шановні кияни Вами за згодою тодішнього президента з 2015 року керував Вадим Столар, а Віталій Кличко перерізав стрічки, їздив на велосипеді, відпочивав і займався сімейним бізнесом за кордоном і звісно отримував...щомісячні подяки від Столара і К.

З обранням Зеленського президентом стало очевидно, що забудовна діяльність Столара-Кличка під загрозою, тому Столар повертається до свого рідного ідеологічного середовища і стає 11 номером у списку Медведчука-Льовочкіна, а своїх помічниць, які керувала апаратом Кличка теж заводить на прохідні місця до Опоплатформи.

А тепер до Зеленського і можливого призначення головою КМДА Олександра Ткаченка.

При всій моїй неповазі й несприйнятті антикиївської і корупційної діяльності Столара-Кличка вважаю таке призначення НЕ ПРАВИЛЬНИМ. Очевидно, що до нинішніх конфліктів між частиною Киїівради і Кличком додається конфлікт і з новим очільником КМДА.

Тоді нинішній бардак у столиці стає анархією!

Що треба робити:

- аудит НАБУ діяльності Столара-Кличка за 5 років;

- визначення стратегії оптимальної моделі управління столицею та ухвалення відповідних рішень ( наша команда має відповідні напрацювання);

- дочасні вибори Київського міського голови і Київської міської ради.

Бо кияни мусять обирати своїх очільників, навіть коли вони занадто часто помиляються.

Бо це і є місцеве самоврядування.

Бо це і є повага до Києва і киян!