У Facebook опублікували відео, де кандидат в депутати до ВРУ, активіст Олександр Юрченко кинув виклик заступнику міської голови, секретарю Київської міської ради - Володимиру Прокопіву.

Олександр розповів, що за п’ять років роботи Володимир не зробив майже нічого із обіцяного.

Володимир Прокопів останні 5 років обіймав посаду секретаря Київської міської ради і знаходився під протекцією Петра Порошенка. За цей період радо користувався усіма привілеями, маючи підтримку найбільшої фракції БПП, міського голови, який очолював партію Порошенка і, звичайно, протекцію тодішнього президента. Не зміг вирішити питання , які досі бентежать мешканців Голосіївського району.

«Я викликаю на дебати висуванця від партії Порошенка - Володимира Прокопіва. Тому що за останні 5 років, маючи підтримку найбільшої фракції Порошенка, маючи підтримку міського голови та тодішнього президента Порошенко, не було вирішено тих питань, які точно можна було вирішити. І які досі хвилюють голосіївців»

Популярні новини зараз
Довго розбиратись не будуть: в українців можуть відібрати частину субсидії, хто в зоні ризику "ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років" Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще